Partnerzy

Jakość i niezawodność usług to priorytet, dlatego dostarczamy rozwiązania tylko renomowanych producentów.

 

Brother Industries Ltd jest międzynarodowym koncern z siedzibą w Japonii specjalizującym się w produkcji m.in. sprzętu i urządzeń biurowych.

Brother to wiodący producent urządzeń peryferyjnych do drukowania, w tym wydajnych i solidnych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, maszyn do pisania, a także faksów oraz pozostałych akcesoriów i rozwiązań do biura i przemysłu.

Witryna firmowa

Bartender to jeden z najpopularniejszych programów do zarządzania projektowaniem grafik i procesem etykietowania w przedsiębiorstwie.

Oprogramowanie stworzone przez Seagull Scientific oferuje kompleksowe rozwiązania automatyzacji i etykietowania na różnych poziomach. Dostosowane do każdego typu przedsiębiorstwa: od małej firmy do międzynarodowej korporacji.

Witryna firmowa

Check Point Software Technologies zajmuje się tworzeniem oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Oferuje rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa sieci, stacji roboczych, rozwiązań chmurowych, urządzeń mobilnych oraz danych w różnej formie. Kapitał amerykańsko-izraelskie. Siedziba firmy znajduje się równorzędnie w Tel Awiwie w Izraelu oraz San Carlos w Kalifornii. W 2020 roku zatrudnionych w firmie było aż 5400 pracowników, którzy zamieszkują cały świat.

Witryna firmowa

Cisco Systems, Inc. to amerykańska firma zajmująca się opracowywaniem i sprzedażą aplikacji i produktów związanych z teleinformatyką (zapory sieciowe, przełączniki, koncentratory, oprogramowanie wspomagające zarządzanie sieciami komputerowymi). Została założona w 1984 roku. Jej siedziba znajduje się w sercu Doliny Krzemowej. San Jose w Kalifornii.

Witryna firmowa

Commvault oferuje inteligentne usługi przetwarzania danych. W ten zakres wchodzi ich bezpieczeństwo, przetwarzanie, uzyskiwanie cennych informacji, czy transformacja. Jej nowoczesna technologia pozwala na zoptymalizowane i efektywne tworzenie kopii zapasowych w obszarze baz danych. Firma ma międzynarodowy rodowód i na rynku obecna jest już od ponad 20 lat.

Witryna firmowa

DarkTrace jest światowym liderem w dziedzinie technologii bezpieczeństwa cybernetycznego z siedzibą w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Została założona przez matematyków i ekspertów do spraw cyberobrony w 2013 roku. Firma jako pierwsza opracowała i skomercjalizowała sztuczną inteligencję na potrzeby cyberbezpieczeństwa. Misją DarkTrace jest umożliwienie organizacjom powstrzymania zakłóceń, jakie mogą powodować cyberzagrożenia w infrastrukturze cyfrowej na całym świecie. W ciągle zmieniającym się krajobrazie zagrożeń, Darktrace AI umożliwia organizacjom ze wszystkich sektorów przemysłu budowanie odporności na nowe ataki poprzez autonomiczne poznawanie ich „cyfrowego DNA”.

Witryna firmowa

Datalogic S.p.A. to włoska spółka działająca na rynku od ponad 40 lat. Specjalizuje się w rozwiązaniach automatycznego pozyskiwania danych, systemów wizyjnych i automatyzacji znakowania. W ofercie Datalogic znajdują się m.in. czytniki kodów, terminale mobilne i rozwiązania RFID.

Witryna firmowa

Dell to ogromna amerykańska korporacja technologiczna, która opracowuje, sprzedaje, naprawia i obsługuje komputery oraz powiązane z nimi usługi. Należy do Dell Technologies. Firma została założona w 1984 roku przez Michaela Della. Dell sprzedaje komputery osobiste (PC), serwery, urządzenia do przechowywania danych, przełączniki sieciowe, oprogramowanie, komputerowe urządzenia peryferyjne, telewizory HD, aparaty, drukarki i elektronikę innych producentów.

Witryna firmowa

Extreme Networks obecna na rynku jest już od prawie 25 lat. Zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i produkcją sprzętu związanego z infrastrukturą sieci przewodowych i bezprzewodowych oraz opracowywaniem oprogramowania do zarządzania siecią, polityki i analityki, bezpieczeństwa, czy kontroli dostępu. Jej siedziba to San Jose w Kalifornii.

Witryna firmowa

Fortinet zajmuje pierwsze miejsce pod względem liczby urządzeń zabezpieczających dostarczanych na całym świecie. Flagowa platforma zapory sieciowej marki dla przedsiębiorstw, FortiGate, jest dostępna w szerokiej gamie form, aby pasowała do każdego środowiska i zapewniała szeroki wachlarz funkcji związanych z bezpieczeństwem i siecią nowej generacji. Przedsiębiorstwo ma siedzibę główną w Sunnyvale w Kalifornii, posiada centrum montażowo-operacyjne w Union City w Kalifornii oraz biura na całym świecie. Założona w 2000 roku przez Kena Xie

Witryna firmowa

Honeywell jest amerykańskim wielobranżowym koncernem przemysłowym. Został założony w 1906 roku. Siedziba to Morristown w stanie New Jersey. Firma jest producentem rozwiązań z zakresu: automatyki przemysłowej, budynków i ciepłowniczej, systemów sterowania dla lotnictwa oraz odczynników chemicznych. W 1975 roku firma jako pierwsza na świecie wprowadziła do użycia Rozproszony System Sterowania TDC 2000.

Witryna firmowa

Huawei to chińska międzynarodowa korporacja technologiczna z siedzibą w Shenzhen w prowincji Guangdong w Chinach. Projektuje, rozwija i sprzedaje sprzęt telekomunikacyjny, elektronikę użytkową oraz różne urządzenia inteligentne. Ważnym elementem jej działalności są także produkty związane z Infrastrukturą i Data Center.

Witryna firmowa

NAKIVO Inc. to prywatna firma, która od 2012 roku opracowuje oprogramowanie do ochrony danych i odzyskiwania witryn dla małych i średnich firm oraz rynku korporacyjnego. Oferuje kompletny zestaw funkcji tworzenia kopii zapasowych, replikacji i odzyskiwania dla środowisk fizycznych, wirtualnych i chmurowych. Rozwiązanie opracowane przez firmę NAKIVO Backup & Replication jest używane przez ponad 16 000 firm na całym świecie do ochrony ich krytycznych danych w środowiskach zwirtualizowanych i hybrydowych.

Witryna firmowa

Od prawie trzech dekad firma NetApp wspiera swoich klientów poprzez przyspieszenie działania ich unikalnej struktury danych. Działa na rzecz swoich klientów wpływając na rozszerzenie przepływu ich pracy na hybrydowe środowisko chmurowe, wykorzystując do tego odpowiednie narzędzia i specjalne możliwości.

Witryna firmowa

NiceLabel to czołowy producent oprogramowania służącego do projektowania i wydruku etykiet i systemów zarządzania etykietami. Rozwiązania oferowane przez Nicelabel umożliwiają na poprawę jakości, przyspieszenie i poprawę efektywności całego procesu znakowania przy znacznym obniżeniu kosztów.

Witryna firmowa

Palo Alto Networks jest światowym liderem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Przedsiębiorstwo powstało w 2005 roku, a swoją siedzibę ma w Santa Clara w Kalifornii. Pracuje na rzecz nieustannego dostarczania innowacji, które pozwalają na bezpieczną transformację cyfrową wśród amerykańskich przedsiębiorstw informatycznych. Marka w swojej ofercie ma na przykład produkty zabezpieczające służące do skanowania treści, sterowania aplikacjami oraz zapobiegania wyciekom danych.

Witryna firmowa

Polska firma działająca na rynku już od 30 lat. Specjalizuje się w projektowaniu oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, w tym systemu do inwentaryzacji RFID.
Probit zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych mających na celu wspomagać i automatyzować operacje i procesy w działach finansowo-księgowym, rachunkowym, kadrach, a także sprzedaży i produkcji.

Witryna firmowa

Firma ProGlove została założona w grudniu 2014 roku jako następstwo wygrania w konkursie Intela „Make it Wearable”. Już w 2020 roku została uznana przez Światowe Forum Ekonomiczne za pioniera technologii. Firma zajmuje się budowanie najlżejszych, najmniejszych i najtrwalszych skanerów kodów kreskowych na świecie. ProGlove zatrudnia 200 osób z ponad 40 krajów z biurami w Monachium, Chicago i Belgradzie.

Witryna firmowa

Sophos zostało założone w 1985 roku. Specjalizacją firmy jest produkcja oprogramowania zabezpieczającego. Obecnie produkty pomagają ochronić sieci używane przez miliony użytkowników w 150 krajach i ponad 500 000 firm. To firma brytyjska, siedzibę ma w Oksfordzie.

Witryna firmowa

Veeam jest prywatną firmą informatyczną z siedzibą w USA. Należy do Insight Partners. Opracowuje oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania danych po awariach i ochrony danych dla infrastruktur wirtualnych, fizycznych i wielochmurowych. Siedziba firmy znajduje się w Baar w Szwajcarii oraz w Columbus w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych.

Witryna firmowa

Vmware to amerykańska firma z siedzibą w Palo Alto w Kalifornii, założona w 1998 roku. Zajmuje się ona produkowaniem oprogramowania do wirtualizacji. Przedsiębiorstwo jest własnością EMC Corporation. Jednym z najbardziej znanych produktów jest oprogramowanie dla przedsiębiorców VMware ESX Server. Służy ono do tworzenia wirtualnej infrastruktury, opierając się na własnym kernelu oraz konsoli serwisowej.

Witryna firmowa

Zebra Technologies to renomowana amerykańska firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży rozwiązań do automatycznej identyfikacji i pozyskiwania danych. Firma znana jest przede wszystkim jako producent przemysłowych komputerów mobilnych i tabletów, urządzeń i akcesoriów (termiczne i termotransferowe drukarki etykiet i kodów kreskowych), a także urządzeń w techologii RFID. Oferuje rozwiązania m.in. dla produkcji, logistyki i magazynowania, handlu detalicznego, opieki zdrowotnej i administracji rządowej.

Witryna firmowa

Pozostań w kontakcie