Profesjonaliści z pasją, eksperci w rozwiązaniach IT

SEBITU tworzy zgrany zespół ekspertów IT, którzy swoje wieloletnie doświadczenie i know - how zdobyli współpracując z liderami branży IT.


Specjalizujemy się w przygotowywaniu strategii i zaawansowanych rozwiązań informatycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Poznając te najpilniejsze potrzeby i cele, jesteśmy w stanie znaleźć optymalne narzędzia. Klienci doceniają nas właśnie za to, że zawsze znajdujemy dla nich najlepsze rozwiązania informatyczne.

„Biznes opieramy na
długotrwałych relacjach z klientami i skuteczności w działaniu.”

Naszą misją jest pomaganie przedsiębiorstwom w wyborze i rozwoju nowych technologii oraz rozwiązywaniu złożonych problemów.
Zawsze wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Najlepiej czujemy się, pracując przy nieszablonowych i ambitnych zleceniach. W trakcie dobierania odpowiedniej technologii dla przedsiębiorstwa, korzystamy z własnego know-how, posiłkując się wysoko wyspecjalizowaną wiedzą ekspertów z wielu obszarów jednocześnie.

W naszej pracy kierujemy się dewizą „zaufanie i reputacja w biznesie jest najważniejsza". Stawiamy przede wszystkim na wiarygodność, rzetelność i dotrzymywanie danego słowa..

Wiemy, że te wartości pozwalają zbudować prawidłowe relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Długofalowe spojrzenie na rozwój biznesu jest ważniejsze i korzystniejsze dla obydwu stron, niż realizacja i zadowolenie z krótkoterminowych sukcesów.

SEBITU to...

70

zadowolonych klientów


Nasi klienci darzą nas zaufaniem.
Wracają do nas, bo wiedzą, że wybierzemy dla nich zawsze najlepsze rozwiązanie dla ich biznesu.
85

zakończonych projektów


Parafrazując klasyka. Dobrą firmę IT poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.
Na naszym koncie znajduje się dziesiątki projektów informatycznych, które zakończyliśmy sukcesem.
13

lat doświadczenia w branży


Mamy wiedzę i know how. Przez tyle lat nauczyliśmy się jak usprawniać działanie przedsiębiorstw, dzięki skrojonym na miarę rozwiązaniom. Optymalizacja procesów IT nie ma dla nas tajemnic.
250

ilość publikacji


Rozwijamy się i ciągle aktualizujemy naszą widzę z zakresu optymalizacji procesów IT.
Sprawdzonymi rozwiązaniami dzielimy się z Klientami na blogu.

Opinie o współpracy z nami

 • … w marcu 2022 roku wskazany powyżej Wykonawca, wykonał audyt bezpieczeństwa sieci systemów zabezpieczenia technicznego w Cemex Polska, zakończony raportem podatności z rekomendacjami. Przedmiotowa usługa została wykonana należycie i terminowo. Firma SEBITU wykazała się rzetelnością, umiejętnością zrozumienia potrzeb biznesowych, elastycznością we współpracy i wysoką wiedzą merytoryczną. Przeczytaj całość >>
  Wincenty Ignatowski
  Kierownik ds. Bezpieczeństwa, Cemex Polska Sp. z o.o.
 • Miałem okazję współpracować z Piotrem przy kilku zaawansowanych projektach, w tym wdrożeniu rozwiązań systemu automatycznej identyfikacji towarów, a także pilotażowym projekcie RFID w tunelach. Od początku było widać, że jesteśmy w dobrych rękach. Piotr jest kompetentnym, godnym zaufania partnerem, który do każdego zagadnienia podchodzi z należytą uwagą. Posiada rozległą wiedzę branżową, a w pracy jest prawdziwym profesjonalistą.Na podstawie jego wskazówek i rekomendacji dobraliśmy optymalne urządzenia związane z wykorzystaniem kodów kreskowych, które znacząco wpłynęły na rozwój naszej działalności. Przeczytaj całość >>
  Kamil Sterna
  Senior Regional IT Manager - Europe, DSI Underground Group
 • Piotr jest godnym zaufania partnerem biznesowym. Dzięki jego ogromnemu zaangażowaniu, pasji oraz tej "dobrej upartości" udało się nam wspólnie zrealizować kilka ciekawych projektów. To dzięki niemu udało się przekonać niełatwy sektor publiczny do zainwestowania w NGF Palo Alto Networks co kilka ładnych lat temu było niełatwym zadaniem. Poza tym Piotr jest bardzo kontaktowy i zawsze świetnie przygotowany merytorycznie. Polecam współpracę.
  Wojciech Małecki
  Naczelnik IT, Przewozy Regionalne.
 • Paweł Wójcik Sales Director PITLABS sp. z o.o.
  Znam Piotra od około 7 lat. Poznaliśmy się podczas pracy w jednym zespole. Od samego początku przykuł moją uwagę swoim zaangażowaniem. Chociaż nasze ścieżki poszły nieco inaczej, kontynuujemy współpracę do dnia dzisiejszego. Przede wszystkim Piotr imponuje mi skutecznością i profesjonalizmem. Dzięki swojej uczciwości w biznesie łatwo nawiązał i utrzymywał relacje z wieloma klientami i kontrahentami. Doceniam Piotra za jego rzetelność i mam pełne zaufanie do niego. Polecam współpracę z nim z pełną świadomością.
  Paweł Wójcik
  Sales Director PITLABS sp. z o.o.
 • Michał Rumak Headtechnology Group, Regional Sales Manager.
  Piotr jest skutecznie rozwija sprzedaż w obszarze zarządzania projektami IT. Piotr doskonale łączy interesy interesariuszy zarządzających biznesem, zespołów IT, zespołów projektowych, partnerów technologicznych i dostawców w projekty realizowane jako spójna całość. Znakomity ekspert w branży i zaufany doradca dla klientów końcowych, z przyjemnością współpracuję z nim przy wymagających, złożonych projektach.
  Michał Rumak
  Headtechnology Group, Regional Sales Manager.
 • Artur Kowal, Business Development Director e-point SA
  Piotr jest profesjonalistą w sprzedaży skoncentrowanej na pozyskiwaniu klientów, identyfikacji potrzeb i przekraczaniu planów sprzedaży. Pracuje z determinacją i dąży do zamknięcia transakcji i osiągnięcia wyznaczonych celów. Rozwija silne relacje z klientami, a jego zdolność do zarządzania wieloma projektami jednocześnie pozwala Piotrowi realizować równolegle projekty w założonym czasie. Współpracowałem blisko z Piotrem od ponad 2 lat i kilkakrotnie obserwowałem, jak współpracuje z klientami - zawsze dostosowywał swoje prezentacje i posiadał odpowiednią znajomość technologii, która pomogła mu przekazać informacje techniczne klientom w przystępny sposób. Zawsze wykazywał się doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, jest otwarty i erudycyjny, obie cechy, które wspierają Piotra w procesach handlowych jak i wewnątrz zespołu w roli współpracownika.
  Artur Kowal
  Business Development Director e-point SA

Pozostań w kontakcie