O nas

Profesjonaliści z pasją, eksperci w rozwiązaniach IT

Piotr Tamulewicz

Od wielu lat poświęcam się dwóm pasjom – sprzedaży i tematyce IT. Początkowe hobby przerodziło się w dobrze prosperującą firmę. Uwielbiam sprawdzać sam siebie, stawiać nowe wyzwania i podnosić sobie poprzeczkę. Pokonuję własne bariery oraz realizuję kolejne cele i projekty.

„Biznes opieram na
długotrwałych relacjach z klientami i skuteczności w działaniu.”

Klienci doceniają mnie, że znajduję dla nich najlepsze rozwiązania informatyczne. Przy dobieraniu odpowiedniej technologii dla przedsiębiorstwa korzystam z własnego know-how, posiłkując się wysoko wyspecjalizowaną wiedzą ekspertów z wielu obszarów jednocześnie. Przedstawiam klientowi szanse, zagrożenia, wyzwania i możliwości w ramach przedsięwzięcia oraz własne rekomendacje.

W życiu zawodowym kieruję się dewizą „zaufanie i reputacja w biznesie jest najważniejsza". Stawiam przede wszystkim na wiarygodność, rzetelność i dotrzymywanie danego słowa.

Moje długoletnie doświadczenie zawodowe utwierdziło mnie w przekonaniu, że te wartości pozwalają zbudować prawidłowe relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Długofalowe spojrzenie na rozwój biznesu jest ważniejsze i bardziej korzystne dla obydwu stron, niż realizacja i zadowolenie z krótkoterminowych sukcesów.

W życiu prywatnym bliscy i rodzina zajmują najważniejsze miejsce. Kolejne na podium są książki i audiobooki. Szczególnie interesują się psychologią. Kiedy mi tylko okoliczności pozwalają spędzam czas żeglując i ciesząc się przyrodą.

14

lat doświadczenia w branży


Mamy wiedzę i know how. Przez tyle lat nauczyliśmy się jak usprawniać działanie przedsiębiorstw, dzięki skrojonym na miarę rozwiązaniom. Optymalizacja procesów IT nie ma dla nas tajemnic.
120

zadowolonych klientów


Nasi klienci darzą nas zaufaniem.
Wracają do nas, bo wiedzą, że wybierzemy dla nich zawsze najlepsze rozwiązanie dla ich biznesu.
65

zakończonych projektów


Parafrazując klasyka. Dobrą firmę IT poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.
Na naszym koncie znajduje się dziesiątki projektów informatycznych, które zakończyliśmy sukcesem.
25

ilość publikacji


Rozwijamy się i ciągle aktualizujemy naszą widzę z zakresu optymalizacji procesów IT...
Sprawdzonymi rozwiązaniami dzielimy się z Klientami na blogu.

Pozostań w kontakcie