Opinie partnerów biznesowych

Wyznacznikiem standardu oferowanych przez nas usług są oczywiście zadowoleni klienci, z którymi przeprowadziliśmy dziesiątki projektów zakończonych zbudowaniem kompleksowej strategii technologicznej wspierającej skalowalny rozwój firmy.

Wincenty Ignatowski

Kierownik ds. Bezpieczeństwa, Cemex Polska Sp. z o.o.


… w marcu 2022 roku wskazany powyżej Wykonawca, wykonał audyt bezpieczeństwa sieci systemów zabezpieczenia technicznego w Cemex Polska, zakończony raportem podatności z rekomendacjami. Przedmiotowa usługa została wykonana należycie i terminowo. Firma SEBITU wykazała się rzetelnością, umiejętnością zrozumienia potrzeb biznesowych, elastycznością we współpracy i wysoką wiedzą merytoryczną. Przeczytaj całość >>

Kamil Sterna

Senior Regional IT Manager - Europe, DSI Underground Group


Miałem okazję współpracować z Piotrem przy kilku zaawansowanych projektach, w tym wdrożeniu rozwiązań systemu automatycznej identyfikacji towarów, a także pilotażowym projekcie RFID w tunelach. Od początku było widać, że jesteśmy w dobrych rękach. Piotr jest kompetentnym, godnym zaufania partnerem, który do każdego zagadnienia podchodzi z należytą uwagą. Posiada rozległą wiedzę branżową, a w pracy jest prawdziwym profesjonalistą.Na podstawie jego wskazówek i rekomendacji dobraliśmy optymalne urządzenia związane z wykorzystaniem kodów kreskowych, które znacząco wpłynęły na rozwój naszej działalności. Przeczytaj całość >>

Wojciech Małecki

Naczelnik IT, Przewozy Regionalne.


Piotr jest godnym zaufania partnerem biznesowym. Dzięki jego ogromnemu zaangażowaniu, pasji oraz tej "dobrej upartości" udało się nam wspólnie zrealizować kilka ciekawych projektów. To dzięki niemu udało się przekonać niełatwy sektor publiczny do zainwestowania w NGF Palo Alto Networks co kilka ładnych lat temu było niełatwym zadaniem. Poza tym Piotr jest bardzo kontaktowy i zawsze świetnie przygotowany merytorycznie. Polecam współpracę.

Paweł Wójcik

Sales Director PITLABS sp. z o.o.


Znam Piotra od około 7 lat. Poznaliśmy się podczas pracy w jednym zespole. Od samego początku przykuł moją uwagę swoim zaangażowaniem. Chociaż nasze ścieżki poszły nieco inaczej, kontynuujemy współpracę do dnia dzisiejszego. Przede wszystkim Piotr imponuje mi skutecznością i profesjonalizmem. Dzięki swojej uczciwości w biznesie łatwo nawiązał i utrzymywał relacje z wieloma klientami i kontrahentami. Doceniam Piotra za jego rzetelność i mam pełne zaufanie do niego. Polecam współpracę z nim z pełną świadomością.

Michał Rumak

Headtechnology Group, Regional Sales Manager.


Piotr jest skutecznie rozwija sprzedaż w obszarze zarządzania projektami IT. Piotr doskonale łączy interesy interesariuszy zarządzających biznesem, zespołów IT, zespołów projektowych, partnerów technologicznych i dostawców w projekty realizowane jako spójna całość. Znakomity ekspert w branży i zaufany doradca dla klientów końcowych, z przyjemnością współpracuję z nim przy wymagających, złożonych projektach.

Artur Kowal

Business Development Director e-point SA


Piotr jest profesjonalistą w sprzedaży skoncentrowanej na pozyskiwaniu klientów, identyfikacji potrzeb i przekraczaniu planów sprzedaży. Pracuje z determinacją i dąży do zamknięcia transakcji i osiągnięcia wyznaczonych celów. Rozwija silne relacje z klientami, a jego zdolność do zarządzania wieloma projektami jednocześnie pozwala Piotrowi realizować równolegle projekty w założonym czasie. Współpracowałem blisko z Piotrem od ponad 2 lat i kilkakrotnie obserwowałem, jak współpracuje z klientami - zawsze dostosowywał swoje prezentacje i posiadał odpowiednią znajomość technologii, która pomogła mu przekazać informacje techniczne klientom w przystępny sposób. Zawsze wykazywał się doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, jest otwarty i erudycyjny, obie cechy, które wspierają Piotra w procesach handlowych jak i wewnątrz zespołu w roli współpracownika.

Pozostań w kontakcie