Chcesz przeprowadzić audyt infrastruktury sprzętowej IT?

Zajmujemy się audytem infrastruktury sprzętowej w zakresie bezpieczeństwa

Co daje komplementarny raport?

 • pomaga w przygotowaniu odpowiedniego budżetu kierownikom IT
 • pokazuje zagrożenia na jakie są nastawieni pracownicy i szanse ich wystąpienia
 • przedstawia rekomendację zmian z ustaleniem priorytetów
 • zapewnia świadomy i wysoki poziom bezpieczeństwa

Jak jest przeprowadzany audyt?

Audyt bezpieczeństwa IT w firmie polega na sprawdzeniu całej infrastruktury firmowej: sieci WAN, LAN, WiFi, systemów, aplikacji i urządzeń. Audyt bezpieczeństwa IT może dotyczyć różnych aspektów funkcjonowania firmy.

 • sieci (weryfikacja i konfiguracja urządzeń sieciowych, routery >>, LAN i WLAN, punktów dostępu >>, przełączników, urządzeń IoT)
 • danych (kontrola zabezpieczeń baz danych, weryfikacja procesów zarządzania uprawnieniami)
 • portali (sprawdzenie zabezpieczeń witryny internetowej, pracowniczej poczty elektronicznej)
 • analiza polityki tworzenia i odzyskiwania kopii bezpieczeństwa systemów krytycznych

*audyt infrastruktury it* audyt bezpieczeństwa sieci* audyt w zakresie bezpieczeństwa informacji* audyt bezpieczeństwa* audyt bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie

Dlaczego warto z nami współpracować?

user-experience

DOŚWIADCZENIE

Mamy 14-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT i know-how,  które pozwala nam na podejmowanie się trudnych i niestandardowych projektów.
fair

ETYKA BIZNESOWA

Z klientami i kontrahentami utrzymujemy przejrzyste relacje oparte na obopólnym szacunku i wzajemnym zrozumieniu.
effort

PASJA

Angażujemy się na 100% w realizację każdego projektu informatycznego, oferując usługi na najwyższym poziomie
trust

ZAUFANIE

W swojej pracy stawiamy na wiarygodność, rzetelność, dotrzymywanie danego słowa i odpowiedzialność
leadership

MISJA

Chcemy zapewniać naszym kontrahentom jak najlepsze warunki do rozwijania biznesu
SEBITU tworzy zgrany zespół ekspertów IT, którzy swoje wieloletnie doświadczenie i know - how zdobyli współpracując z liderami branży IT

Opinie o współpracy z nami

 • Wykonawca, wykonał pomiar propagacji fal radiowych w centrum dystrybucyjnym w Zduńskiej Woli w Borg Automotive Sp. z o.o., zakończony raportem ze wskazaniem rekomendacji do wprowadzenia. Przedmiotowa usługa została wykonana w szybkim terminie, starannie i profesjonalnie. [...] Firma SEBITU wykazała się rzetelnością i dobrym przygotowaniem merytorycznym niezbędnym do należytego wykonania usługi.
 • … w marcu 2022 roku wskazany powyżej Wykonawca, wykonał audyt bezpieczeństwa sieci systemów zabezpieczenia technicznego w Cemex Polska, zakończony raportem podatności z rekomendacjami. Przedmiotowa usługa została wykonana należycie i terminowo. Firma SEBITU wykazała się rzetelnością, umiejętnością zrozumienia potrzeb biznesowych, elastycznością we współpracy i wysoką wiedzą merytoryczną. Przeczytaj całość >>
  Wincenty Ignatowski
  Kierownik ds. Bezpieczeństwa, Cemex Polska Sp. z o.o.
 • Miałem okazję współpracować z Piotrem przy kilku zaawansowanych projektach, w tym wdrożeniu rozwiązań systemu automatycznej identyfikacji towarów, a także pilotażowym projekcie RFID w tunelach. Od początku było widać, że jesteśmy w dobrych rękach. Piotr jest kompetentnym, godnym zaufania partnerem, który do każdego zagadnienia podchodzi z należytą uwagą. Posiada rozległą wiedzę branżową, a w pracy jest prawdziwym profesjonalistą.Na podstawie jego wskazówek i rekomendacji dobraliśmy optymalne urządzenia związane z wykorzystaniem kodów kreskowych, które znacząco wpłynęły na rozwój naszej działalności. Przeczytaj całość >>
  Kamil Sterna
  Senior Regional IT Manager - Europe, DSI Underground Group
 • Piotr jest godnym zaufania partnerem biznesowym. Dzięki jego ogromnemu zaangażowaniu, pasji oraz tej "dobrej upartości" udało się nam wspólnie zrealizować kilka ciekawych projektów. To dzięki niemu udało się przekonać niełatwy sektor publiczny do zainwestowania w NGF Palo Alto Networks co kilka ładnych lat temu było niełatwym zadaniem. Poza tym Piotr jest bardzo kontaktowy i zawsze świetnie przygotowany merytorycznie. Polecam współpracę.
  Wojciech Małecki
  Naczelnik IT, Przewozy Regionalne.
 • Paweł Wójcik Sales Director PITLABS sp. z o.o.
  Znam Piotra od około 7 lat. Poznaliśmy się podczas pracy w jednym zespole. Od samego początku przykuł moją uwagę swoim zaangażowaniem. Chociaż nasze ścieżki poszły nieco inaczej, kontynuujemy współpracę do dnia dzisiejszego. Przede wszystkim Piotr imponuje mi skutecznością i profesjonalizmem. Dzięki swojej uczciwości w biznesie łatwo nawiązał i utrzymywał relacje z wieloma klientami i kontrahentami. Doceniam Piotra za jego rzetelność i mam pełne zaufanie do niego. Polecam współpracę z nim z pełną świadomością.
  Paweł Wójcik
  Sales Director PITLABS sp. z o.o.
 • Michał Rumak Headtechnology Group, Regional Sales Manager.
  Piotr jest skutecznie rozwija sprzedaż w obszarze zarządzania projektami IT. Piotr doskonale łączy interesy interesariuszy zarządzających biznesem, zespołów IT, zespołów projektowych, partnerów technologicznych i dostawców w projekty realizowane jako spójna całość. Znakomity ekspert w branży i zaufany doradca dla klientów końcowych, z przyjemnością współpracuję z nim przy wymagających, złożonych projektach.
  Michał Rumak
  Headtechnology Group, Regional Sales Manager.
 • Artur Kowal, Business Development Director e-point SA
  Piotr jest profesjonalistą w sprzedaży skoncentrowanej na pozyskiwaniu klientów, identyfikacji potrzeb i przekraczaniu planów sprzedaży. Pracuje z determinacją i dąży do zamknięcia transakcji i osiągnięcia wyznaczonych celów. Rozwija silne relacje z klientami, a jego zdolność do zarządzania wieloma projektami jednocześnie pozwala Piotrowi realizować równolegle projekty w założonym czasie. Współpracowałem blisko z Piotrem od ponad 2 lat i kilkakrotnie obserwowałem, jak współpracuje z klientami - zawsze dostosowywał swoje prezentacje i posiadał odpowiednią znajomość technologii, która pomogła mu przekazać informacje techniczne klientom w przystępny sposób. Zawsze wykazywał się doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, jest otwarty i erudycyjny, obie cechy, które wspierają Piotra w procesach handlowych jak i wewnątrz zespołu w roli współpracownika.
  Artur Kowal
  Business Development Director e-point SA

Zaufali nam

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół doradców ds. rozwiązań IT

+48 22 299 25 15


Pozostaw swoje dane to skontaktujemy się z Tobą